Türkiye'nin ilk ve tek "turizm" iş ilanları, eleman ve kariyer portalına hoş geldiniz!  | EN | FİRMA GİRİŞİ

Turizm Hakkında Her Şey

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile istihdam ve insan kaynakları yönetiminde ortak faaliyetler planlayan Turizm-ik, tüm turizm işletme ve kurumlarına etkin bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile istihdam ve insan kaynakları yönetiminde ortak faaliyetler planlayan Turizm-ik, tüm turizm işletme ve kurumlarına etkin bir iş gücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü ile istihdam ve insan kaynakları yönetiminde ortak faaliyetler planlayan Turizm-ik, tüm turizm işletme ve kurumlarına etkin bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ile istihdam ve insan kaynakları yönetiminde ortak faaliyetler planlayan Turizm-ik, tüm turizm işletme ve kurumlarına etkin bir iş gücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ile istihdam ve insan kaynakları yönetiminde ortak faaliyetler planlayan Turizm-ik, tüm turizm işletme ve kurumlarına etkin bir iş gücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

International Air Transport Association / Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği ile istihdam ve insan kaynakları yönetiminde ortak faaliyetler planlayan Turizm-ik, tüm turizm işletme ve kurumlarına etkin bir iş gücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu (TURİNG) ile istihdam ve insan kaynakları yönetiminde ortak faaliyetler planlayan Turizm-ik, tüm turizm işletme ve kurumlarına etkin bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

CV'nizi paylaşın