Türkiye'nin ilk ve tek "turizm" iş ilanları, eleman ve kariyer portalına hoş geldiniz!  | EN | FİRMA GİRİŞİ

Turizm Hakkında Her Şey

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Turizm Fakültesi ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik staj ve işe yerleştirme amacıyla, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve turizm öğrencilerine kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm Fakültesi ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik staj ve işe yerleştirme amacıyla, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve turizm öğrencilerine kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Ahmet Yesevi Üniversitesi Turizm Fakültesi ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik staj ve işe yerleştirme amacıyla, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve turizm öğrencilerine kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik staj ve işe yerleştirme amacıyla, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve turizm öğrencilerine kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Aksaray Üniversitesi Turizm Fakültesi (ASÜ) ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik staj ve işe yerleştirme amacıyla, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve turizm öğrencilerine kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (AHEP) ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik staj ve işe yerleştirme amacıyla, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve turizm öğrencilerine kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Amasya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik staj ve işe yerleştirme amacıyla, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve turizm öğrencilerine kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Turizm Fakültesi ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik staj ve işe yerleştirme amacıyla, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve turizm öğrencilerine kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Alaaddin Keykubat Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik staj ve işe yerleştirme amacıyla, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve turizm öğrencilerine kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Ahi Evran Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik staj ve işe yerleştirme amacıyla, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve turizm öğrencilerine kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Adıyaman Üniversitesi Turizm Fakültesi ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik staj ve işe yerleştirme amacıyla, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve turizm öğrencilerine kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Adnan Menderes Üniversitesi Turizm Fakültesi ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik staj ve işe yerleştirme amacıyla, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve turizm öğrencilerine kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

CV'nizi paylaşın