Türkiye'nin ilk ve tek "turizm" iş ilanları, eleman ve kariyer portalına hoş geldiniz!  | EN | FİRMA GİRİŞİ

Turizm Hakkında Her Şey

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) dernek üyeleri ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve derneklere turizm sektörünün lokal ve global gelişmelerini takip ederek, kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) üyeleri ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve derneklere turizm sektörünün lokal ve global gelişmelerini takip ederek, kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Ankara Turist Rehberleri Derneği (ARED) üyeleri ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve derneklere turizm sektörünün lokal ve global gelişmelerini takip ederek, kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) üyeleri ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve derneklere turizm sektörünün lokal ve global gelişmelerini takip ederek, kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Aydın Turist Rehbeleri Odası (ATRO) üyeleri ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve derneklere turizm sektörünün lokal ve global gelişmelerini takip ederek, kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Belek Turizm Yatırımcıları Ortak Girişimi (BETUYAP) dernek üyeleri ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve derneklere turizm sektörünün lokal ve global gelişmelerini takip ederek, kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Turizm Bölgesi Bitkisel ve Madeni Yağ Toplayıcıları Birliği Derneği (BİTKİSEL DER) dernek üyeleri ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve derneklere turizm sektörünün lokal ve global gelişmelerini takip ederek, kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Bodrum Otelciler Derneği (BODER) dernek üyeleri ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve derneklere turizm sektörünün lokal ve global gelişmelerini takip ederek, kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Çukurova Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (ÇUKTOB) dernek üyeleri ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve derneklere turizm sektörünün lokal ve global gelişmelerini takip ederek, kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) dernek üyeleri ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve derneklere turizm sektörünün lokal ve global gelişmelerini takip ederek, kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Fethiye Otelciler Birliği Derneği (FETOB) dernek üyeleri ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve derneklere turizm sektörünün lokal ve global gelişmelerini takip ederek, kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) üyeleri ile önemli faaliyetler yürüten Turizm-ik, turizm insan kaynakları alanında; tüm işletme ve derneklere turizm sektörünün lokal ve global gelişmelerini takip ederek, kusursuz bir işgücü kabiliyeti sağlamayı hedeflemektedir.

CV'nizi paylaşın