Türkiye'nin ilk ve tek "turizm" iş ilanları, eleman ve kariyer portalına hoş geldiniz!  | EN | FİRMA GİRİŞİ

Kurumsal

Gizlilik & Güvenlik

Gizlilik&Güvenlik prensiplerimize göre; tüm bireysel ve kurumsal üyelerimizin turizm-ik.com web portalında kaydettikleri bilgi, içerik, görsel ve faaliyetleri korumak ve gizliliğini sağlamak temel amacımızdır.

Turizm-ik.com olarak, kayıt altına alınan bilgilerinizin güvenliğini, teknoloji altyapımızın sağladığı gelişen teknik önlemler ile sürdürmekteyiz.

Üyelik

Bireysel ve kurumsal üyelerimiz turizm-ik.com web sitesini, kullanıcı adı ve şifre girişiyle kullanırlar. Üyenin siteden yararlanma hakkı sadece kendisine ait olup, başkasına devredilemez.

Turizm-ik.com’a üye olan fakat gizlilik prensiplerine uymayan kişi ve/veya kuruluşlardan firmamız sorumlu değildir. Kullanıcı adı ve şifre gizliliği üyenin sorumluluğunda olup, izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından dolayı turizm-ik.com sorumlu tutulamaz.

Sisteme tanımlı kullanıcı adı ve şifreyle aynı anda iki kişi sisteme giremez. Turizm-ik.com üzerinde işlem yaparken “şifrenizle sisteme giriş yapıldı” mesajı alırsanız, sisteme tekrar giriş yaparak şifrenizi değiştiriniz.

Turizm-ik.com’a giriş yaptığınızda “Beni Hatırla” özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik devredeyken siteyi, aynı tarayıcı üzerinden giriş yaptığınızda, bilgileri tekrar girmeden kullanabilirsiniz. Güvenliğiniz için, kendi bilgisayarınız dışında bir bilgisayar ile giriş yaptığınızda, tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra "Çıkış" butonunu kullanmanızı tavsiye ederiz.

Üye gizliliği konusunda olumsuz bir durumla karşılaşırsanız, lütfen iletişim bölümünden bize bildiriniz.

Turizm-ik.com sunacağı kampanya, hizmet ve bilgilendirmeler hakkında bilgi vermek (e-posta, bülten vb.) amacıyla üyelerinin kişisel bilgilerini kullanabilir. Üyelerimiz bu bilgilendirmelerden yararlanmak istemedikleri takdirde, üyelik güncelleme bölümünden e-posta bildirimlerini iptal edebilirler.

Özgeçmiş (CV)

Özgeçmiş formunu dolduran üyelerimizin kişisel bilgileri, turizm-ik.com'a üyesi işveren firmalar ile paylaşılmaktadır.

Çalıştığınız firma eğer üyemiz ise ve özgeçmişinizin firmanız tarafından görülmesini istemiyorsanız, özgeçmiş formundaki "Firma Engelle" bölümünden engelleme yapabilirsiniz. Gizliliğinizi sağlamak amacıyla “Firma Engelle” seçeneğini belirlerseniz başvurunuz, engellenmiş firmanın “ismi saklı” ilanına başvuru yapmanız halinde dahi firmaya iletilmeyecektir. Ancak başvuru yaptığınız bir firmaya engelleme yapmanız, firmanın özgeçmişinizi görmesini engellemez.

Turizm-ik.com’a üye tüm firmaların özgeçmişinizi görebilmesi için CV durumunuzun "Aktif" halde olması gerekmektedir. Aktif durumdaki özgeçmişinizi "Gizli CV" seçeneği ile belirleyerek; "kişisel bilgiler, son çalıştığım iş yeri, ekli dosyalar, referanslarım" gizleyebilirsiniz. Bu özellikle firma taramalarında sadece CV bilgileriniz görüntülenir. Aktif halde olan ancak 6 ay herhangi bir güncelleme yapılmamış özgeçmişler sistem tarafından otomatik olarak pasif hale getirilir. Üyemiz e-posta aracılığı ile bilgilendirilir.

Hiçbir firmanın özgeçmişinizi görmesini istemiyor ve özgeçmişinizi yalnızca ilanlara başvuru yapmak için kullanıyorsanız, CV durumunu "Pasif" hale getirebilirsiniz.

Turizm-ik.com Gizlilik-Güvenlik prensipleri; üye bilgilerini, özgeçmişleri ve kullanım şeklini içeren bir bilgilendirme dokümanıdır. Üye, işbu dokümanda yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu kabul ve taahhüt eder.

Turizm-ik.com, bu sayfalarda belirtilen koşulları, tek taraflı olarak dilediği zaman ve şekilde değiştirme hakkını saklı tutar. Yenilenmiş kullanım şartlarını sitede yayınlayacak, gerek gördüğü takdirde elektronik posta ile üyeye bildirecektir. Bu nedenle turizm-ik.com adresini yeniden ziyaret ettiğinizde (Gizlilik-Güvenlik sayfasını da ziyaret ediniz) sitenin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş genel koşullara bağlı olacaktır.

Site Kullanım Kurallarına yönelik uygulamaları incelemek için “Genel Koşullar” bölümünü incelemenizi rica ederiz.


Turizm-ik.com'u tercihinizden ve güveninizden dolayı teşekkür ederiz.

CV'nizi paylaşın