Türkiye'nin ilk ve tek "turizm" iş ilanları, eleman ve kariyer portalına hoş geldiniz!  | EN | FİRMA GİRİŞİ

Kurumsal

Genel Koşullar

Genel Koşullar

Genel koşullar, www.turizm-ik.com sitesi yasal sorumlulukları ve genel kurallarını içermekte olup “Gizlilik-Güvenlik” ve “Üyelik Koşulları” kurallarıyla beraber ilkeleri ifade eder.

Üyemiz, üye olmadan önce işbu ilkeleri dikkatle okumalıdır.

Üyemiz, kişisel bilgilerinin yer aldığı formu doldurarak kullanım şartlarının işleyişini kabul etmiş sayılır. Bahsi geçen şart ve kuralların herhangi biri kısmen/tamamen tarafınıza uygun değilse sitemize üye olmamanızı tavsiye ederiz.

Turizm-ik.com, bu sayfalarda belirtilen genel koşulları, tek taraflı olarak dilediği zaman ve şekilde değiştirme hakkını saklı tutar. Yenilenmiş kullanım şartlarını sitede yayınlayacak, gerek gördüğü takdirde elektronik posta ile üyeye bildirecektir. Bu nedenle turizm-ik.com adresini yeniden ziyaret ettiğinizde (Genel Koşullar sayfasını da ziyaret ediniz) sitenin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş genel koşullara bağlı olacaktır.

Turizm-ik.com, işbu genel koşullara kısmen/tamamen uygun olmadığına karar verdiği üyenin bilgilerini, geçici ve/veya sürekli olarak yayınlamayı reddetme veya yayından kaldırma hakkını saklı tutar.

Turizm-ik.com kendisi tarafınca sonlandırılan üye hesabına ait her türlü kaydı silip silmemekte serbesttir. Üye silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz. Bu durumda turizm-ik.com, tüm dava ve talep hakları saklı olmak kaydıyla, uğramış olduğu her türlü zararın tazminini üyeden talep etme ve kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya cezaları için üyeye aynen rücu hakkına sahiptir.

Kullanım ve Güvenlik Kuralları

Turizm-ik.com tüm kullanıcılara açık bir web sitesidir.

Üyelik, sadece “Genel Koşullar” da belirtilen amaçlarla kullanabilir. Bireysel Üyeler için verilen hizmetler ücretsizdir.

Aşağıdaki hallerde turizm-ik.com üyenin site kullanımını geçici ve/veya sürekli olarak engelleyebilir. Bu sebeplerle doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından ileri sürülebilecek talepler için turizm-ik.com'un üyeye rücu hakkı saklıdır.

* Yanlış, eksik, yanıltıcı ve düzensiz bilgilerin, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifade ve görsel içeren fotoğraf ve bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

* Turizm-ik.com ve yazılım güvenliğini tehdit edecek, çalışmasını engelleyecek uygulamaların, yazılımların (virüs) yapılması ve yapılmaya çalışılması durumunda,

* Turizm-ik.com ve yazılım üzerinde yer alan bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,

* Özgeçmiş dışı; tüzel veya özel genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve satışa yönelik taleplerin kaydedilmesi durumunda,

* Siteyi kullanan diğer kullanıcı ve üye bilgilerine girilmesi, üyelere verilen kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda,

* Bir şahıs ve/veya kurum tarafından ilan edilen bilgi, görsel, simge ve logonun silinmesi veya değiştirilmesi halinde,

* Üye firma tarafından ilan yayınlama ve özgeçmiş arama fonksiyonlarının amacı dışında kullanılması halinde,

Belirtilen genel koşullar, kullanım ve güvenlik kurallarına kısmen veya tamamen uymayan kişi veya kurumlar hakkında İK EĞİTİM TURİZM A.Ş.’nin her türlü kanuni hakkı saklı tutar.

Üye, hesaplarının yetkisi olmayan kişiler tarafından kullanıldığını, şifrelerinin yetkisiz kişiler eline geçtiğini öğrendiğinde; bu durumu turizm-ik.com'a bildirmeyi, turizm-ik.com'un üyelerin şifrelerinin ve hesaplarının üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesinden sorumlu tutulamayacağını kabul ve taahhüt eder.

İçerik Kullanımı ve Hakları

Sitenin yazılım, görsel, bilgi, içerik, reklam, veritabanı ve tasarımlarının her türlü hakkı turizm-ik.com'a aittir. Turizm-ik.com'da bulunan bilgiler, İK EĞİTİM TURİZM A.Ş.’den yazılı izin alınmadan, kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullanılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz.

Turizm-ik.com sitesi isim hakkı ve logosu münhasıran turizm-ik.com'a ait olup, hiçbir surette yazılı muvafakati olmaksızın kullanılamaz, üçüncü kişi ve kuruluşların kullanımına sunulamaz. Turizm-ik.com'da yer alan herhangi bir bölüm/unsur hiçbir surette yazılı muvafakati olmaksızın; diğer bir mecra veya internet sitesinde yayınlanamaz, link verilemez ve yönlendirme yapılamaz.

turizm-ik.com yazılım, tasarım ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı sözleşmeler gereği turizm-ik.com’da olan verilerin kopyalanması veya kullanılması yasaktır.

Bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek her türlü hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üye ve kullanıcıya aittir.

Sorumluluk

Üyelerimize daha iyi hizmet edebilmek amacıyla; Turizm-ik.com'u ziyaret eden kullanıcı bilgileri (ziyaret süresi, zamanı vb.) istatistik olarak takip edilmektedir. Gizlilik prensiplerine bağlı kalmak koşuluyla bu bilgiler, içerik alanlarını iyileştirmek amacıyla iş ortaklarımızla paylaşılmaktadır.

Turizm-ik.com sitesinde, yer alan her türlü kurum bilgisi, üye bilgisi, özgeçmiş, ilan, haber, makale, eğitim programı, reklam içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Turizm-ik.com, site üzerinde herhangi bir haber vermeye gerek duymadan, istediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

Özgeçmişini sitede bulunduran üyeler; özgeçmişlerinde kaydettikleri her türlü bilgiden sorumludurlar.

Turizm-ik.com'un üyelerine, iş ve/veya eleman bulma sorumluluğu yoktur. Firma ve adaylar arasındaki her türlü iletişim ve ilişkiden firma ve üyeler sorumludur.

Sitede bulunan internet bağlantıları, yazılım ve donanım sebepleriyle (linkler vb.) ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.

Turizm-ik.com geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak koşuluyla; üyelik ve/veya özgeçmişinize bağlı olan bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

İşbu “Genel Koşullar” üyenin, turizm-ik.com'da üyeliğini başlatması ile yürürlüğe girecek ve belirtilen hallerden biri nedeniyle fesih edilmediği sürece yürürlükte kalacaktır.

Üye “Genel Koşullar” da yer alan maddelerin ve bölümlerin tümünü okuduğunu, anladığını ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu kabul ve taahhüt eder.

Bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik prensip ve uygulamaları incelemek için “Gizlilik-Güvenlik” bölümünü incelemenizi rica ederiz.

Turizm-ik.com'u tercihinizden ve güveninizden dolayı teşekkür ederiz.

CV'nizi paylaşın